خدمات

کفسابی ، سنگسابی و نماشویی

تلفن تماس ما

مشاوره رایگان کفسابی ، سنگسابی و نماشویی با راپل ، همین الان با ما تماس بگیرید

خدمات کفسابی ساختمان در استان تهران ، استان البرز و شهر کرج و همچنین توابع استان تهران با بهترین کیفیت انجام می شود.

کفسابی ایتالیایی و نانو

در این نوع کفسابی ، کف سطوح با استفاده از سابهای نانوی بسیار با کیفیت ،کفسابی می شوند. به گونه ای که هیچگونه آثاری از لکه های مختلف روی سطوح باقی نمی ماند.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان با استفاده از جدیدترین تجهیزات و بر اساس به روزترین متدهای حال حاضر دنیا ، توسط نیروهای ما انجام می شود.

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ با هدف حذف پستی ها و بلندی و درزهای سطوح انجام می شود. کفسابی پارکینگ با استفاده از دستگاه های ویژه ای صورت میگیرد.

کفسابی اپوکسی

کفسابی اپوکسی برای تمیز نمودن کفپوش های اپوکسی به کار می رود. کفپوش های اپوکسی در محیط های درمانی و صنعتی و داروسازی موجود هستند و با کفسابی اپوکسی به خوبی صاف و یکنواخت می شوند.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک با هدف حذف پستی ها و بلندی ها و بسترسازی مناسب برای نصب پارکت روی موزاییک انجام می شود.

کفسابی سرامیک

نماشویی ساختمان با استفاده از جدیدترین تجهیزات و بر اساس به روزترین متدهای حال حاضر دنیا ، توسط نیروهای ما انجام می شود.

کفسابی بتن

کفسابی بتن یکی از برترین روش ها جهت مسطح کردن سطوح بتنی می باشد که بستر مناسبی برای نصب انواع پارکت و روکش ها ، فراهم می کند.

سنگسابی انواع سنگ

سنگسابی با هدف صیقلی کردن انواع سنگ ها شامل سنگ های گرانیتی ، مرمریت ، زینتی ، صلصالی و … با کیفیت بسیار بالایی صورت می گیرد.

کفسابی پارکت

کفسابی پارکت می تواند بسیاری از ناهنجاری های ایجاد شده روی پارکت را برطرف کند. هر گونه لکه های موجود روی پارکت ، با کفسابی پارکت محو می شوند.

پیمایش به بالا