اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است ؟

اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است ؟

به فرایند شستشو با محلول های اسیدی را اسیدشویی می گویند که هم در داخل ساختمان و هم در خارج ساختمان کاربرد دارد و تمام لکه ها و کثیفی ها را تمیز و پاک می کند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است می پردازیم.

اسیدشویی چیست؟

در مورد اینکه اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است ابتدا باید در مورد اسیدشویی  صحبت کنیم چون که اسید یک ماده شیمیایی است که PH آن کمتر از ۷ است و دارای غلظت بالا است و به علت غلظت بالا در هنگام اسیدشویی باید دقت کرد. در اصل می توان گفت که اسیدشویی شستن سنگ ها را با محلول اسیدی می گویند.

روش نماشویی با اسید

اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است که این موضوع بسیار مهم است چون در این روش نماشویی با اسید برای همه سنگ ها مناسب نیست و فقط برخی از سنگ ها مانند سنگ تیشه ای و سنگ گرانیت که سفت و زبر هستند را می توان اسیدشویی کرد که البته اسید باید زیر ۲۵ درصد باشد تا باعث تخریب مصالح و نمای ساختمان نشود و حتما در زمان اسیدشویی از متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا آسیبی به ساختمان نرسد که به همین منظور شما می توانید از شرکت پاک سابی مشاوره و راهنمایی بگیرید.

اسیدشویی کف ساختمان

اسیدشویی برای کف ساختمان بسیار مناسب است چون محلول های اسیدی دارای مواد شیمیایی بسیار قوی هستند و بیشتر کاربرد اسیدشویی برای کف ساختمان است و برای از بین بردن رنگ های قدیمی باقی مانده از نقاشی و رنگ کاری ساختمان و یا زنگ زدگی آهن می باشد که آن را خوب تمیز و پاک  می کند . به همین منظور برای اسیدشویی کف ساختمان خود شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط برقرار کنید و کارشناسان شرکت پاک سابی به صورت آنلاین با شما ارتباط برقرار می کنند.

مراحل اسیدشویی سنگ ساختمان

در باره این موضوع که اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است می توان گفت که ابتدا تمام گیاهان داخل ساختمان را جمع و دور از محل اسیدشویی نگهداری کنید تا به آنها آسیب نرسد . از دستکش و عینک استفاده کنید تا اسید به شما آسیب نرساند . سپس یک گالن یا ظرف بزرگ را ۱۰ به ۱ آب سرد و اسید مخلوط کنید که البته برای میزان استفاده از اسید حتما باید با یک متخصص اسیدشویی سنگ مشاوره کنید تا مشکلی و آسیبی به سنگ ها وارد نشود . برای سنگسابی با اسید حتما از فرچه سیمی نرم استفاده کنید و فرچه را داخل محلول کنید و بر روی کف بکشید و محلول را روی کف سطوح بریزید و صبر کنید تا جرم ها و لکه های کثیف از بین برود و بعد سطوح را با آب بشویید و حتما اسید را پاک کنید و در زمین باقی نماند .

اسیدهای مهم برای اسیدشویی

یکی از موارد بسیار مهم در اسیدشویی میزان غلظت متفاوت اسیدها می باشد که معمولی ترین و نرمال ترین اسیدها شامل اسید جوهر نمک ، اسید جرم آلکس و اسید دسیکلر می باشد که البته انتخاب نوع اسید را باید با یک متخصص در این زمینه مشاوره کنید  که به همین منظور شما می توانید برای استفاده از خدمات اسیدشویی به سایت شرکت پاک سابی مراجعه کنید .

از اسید برای چه سنگ های نباید استفاده کرد

در مورد اینکه اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است می توان گفت که چون اسید یک ماده خورنده است در هنگام استفاده باید دقت کنید که براق بودن سنگ ها را از بین می برد چون  یکی  از مواد حل شونده اسیدها  پولیش و رزین است و برای سنگ های خاص  که زبر و سخت هستند معمولا استفاده می شود.

هزینه اسیدشویی

اسیدشویی نمای ساختمان با کف ساختمان متفاوت می باشد ولی برای کف ساختمان شما باید متراژ ساختمان ، ابعاد ، نوع سنگ ، نوع اسید را محاسبه کنید و بر اساس این موارد قیمت و هزینه اسیدشویی را حساب کنید که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت پاک سابی مراجعه و نحوه هزینه ها را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

اسیدشویی برای چه سنگی مناسب است را بیان کردیم و برای همه سنگ ها نمی توان از اسیدشویی استفاده کرد که به همین منظور شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط و از نحوه سفارش و خدمات شرکت پاک سابی اطلاع حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا