زمان مناسب کفسابی و سنگ سابی

زمان مناسب کفسابی و سنگسابی

بهترین زمان مناسب کفسابی زمانی است که سنگ ها آلوده و کدر و تیره شده باشد و یا شکستگی و ترک بسیار زیاد شده باشد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی زمان مناسب برای کف سابی و سنگ سابی می پردازیم.

زمان مناسب کفسابی در ایام سال

زمان مناسب برای کف سابی و سنگ سابی را دقیقا نمی توان مشخص کرد ولی معمولا برای بازسازی و نوسازی ساختمان و کف سابی آن فصل تابستان بسیار مناسب است و یا افرادی که تمایل دارند که قبل از سال نو منزل خود را تمیز و مرتب کنند در پایان سال به خصوص ماه بهمن و اسفند به کف سابی می پردازند و تمام سطوح را یکدست براق و درخشان می کنند.

کفسابی و سنگ سابی بعد از اتمام سیمان کاری و سنگ کاری

یکی از موارد مهم در زمان مناسب برای کفسابی و سنگ سابی این است که بعد از تمام شدن سنگ کاری یا سیمان کاری کف سابی انجام شود چون ممکن است بر اثر بی دقتی مواد شیمیایی و مصالح ساختمانی روی کف پوش ها و کف ساختمان ریخته شود و سطوح کثیف شود  که با تمیز کردن ساده هم تمیز و پاک نمی شود و احتیاج به براق شدن دارد و همچنین ناهمواری های سطوح گرفته می شود که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت پاک سابی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و در هزینه های دیگر صرفه جویی کنید.

کف سابی واحد نوساز

یک نکته دیگر برای زمان مناسب برای کفسابی و سنگ سابی ، کف سابی واحد نوساز است. چون این واحدهای نوساز رفت و آمد بسیاری دارند و برای تکمیل ساختمان یک سری کار مانند کناف سقف ، گذاشتن کابینت ، نقاشی و رنگ کاری و غیره دارند که کفپوش ها حالت براق بودن و درخشندگی خود را از دست می دهند و دچار تغییر رنگ و کدری می شوند که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت پاک سابی مراجعه کنید و قیمت کف سابی را مشاهده کنید.

کفسابی بعد از اتمام نقاشی

یک مورد دیگر برای زمان مناسب برای کفسابی و سنگ سابی بعد از تمام شدن نقاشی ساختمان می باشد که تمام بنایی و رنگ کاری تمام شده و مصالح ساختمانی ریخته شده و رنگ ها تمیز می شود که در این زمان کف سابی باعث می شود که جلوه سنگ ها و کفپوش ها بیشتر شود و هم دیوارها تمیز و رنگ شده است و هم کف ساختمان با کف سابی براق و درخشنده می شود که شما می توانید با شرکت پاک سابی برای استفاده از خدمات این شرکت ارتباط برقرار کنید.

زمان کف سابی در مکان های پر جمعیت

معمولا در مکان های شلوغ و پر جمعیت مانند شرکت های خصوصی ، سازمان ها ، نهاد های دولتی ، تالارها ، مجتمع های تجاری ، ساختمان های مسکونی و غیره به صورت دوره ای اقدام به کفسابی می کنند که کف سابی از پشت بام شروع و در پارکینگ تمام می شود و تمام سطوح از لکه ها پاک و تمیز می شوند و شفاف و درخشنده می شوند.

هزینه کفسابی و سنگ سابی

بعد از بنایی ساختمان گچ و سیمان و رنگ بر روی کف ساختمان ریخته می شود و پاک کردن آن راحت نیست و باید از خدمات کف سابی استفاده کرد که به وسیله دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته این کار انجام می شود که به همین منظور متخصصان شرکت پاک سابی آماده  کف سابی و سنگ سابی برای شما مشتریان عزیز با بهترین دستگاه ها و تجهیزات می باشند و هزینه این عملیات بستگی به متراژ ساختمان و نوع دستگاه و نوع سطوح متفاوت است .

سخن پایانی

بطورکلی می توان گفت که زمان مناسب برای کفسابی و سنگ سابی بعد از ساختن یک ساختمان می باشد که هم پستی و بلندی ها در سطوح هموار و یکنواخت می شود و هم تمام لکه ها و کثیفی های سطوح با استفاده از کف سابی پاک و تمیز می شود و لکه ها از بین می رود و سطوح شفاف و براق و یک دست می شود که به همین منظور شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط و از نحوه سفارش این خدمات اطلاع حاصل کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا