سطوح مختلف

سطوح مختلف و کفسابی آنها

کفسابی یکی از بهترین روش ها برای درخشان شدن سطوح مختلف یک ساختمان می باشد که نه تنها باعث ظاهر زیبای سطوح می شود بلکه به افزایش طول عمر و سلامت سطوح هم کمک می کند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی سطوح مختلف و کفسابی آنها می پردازیم.

ساب زنی سطوح بتنی و سیمانی

یکی از سطوح مختلف و کفسابی آنها سطوح بتنی و سیمانی می باشد که باعث استحکام زیاد یک مکان می شود مانند سد سازی ، پوشش کف پارکینگ ، حیاط و غیره و چون این سطوح از ماسه ، سیمان و آب تهیه می شود بسیار سخت است و برای ساب زنی باید از دستگاه های کف سابی بتن با کمک لقمه های سخت انجام شود که این عملیات به صورت خشک و تر انجام می شود و کفسابی این سطوح باید توسط فرد متخصص تشخیص داده شود.

ساب زنی انواع موزاییک

یکی دیگر از سطوح مختلف و کفسابی آنها ساب زنی انواع موزاییک است . موزاییک دارای انواع مختلفی است که نوع آجدار آن به دلیل داشتن شیار مناسب کفسابی نیست و کیفیت کار در انتها پایین می آید ولی نوع بی آج به راحتی کف سابی می شود که به همین منظور برای ساب زنی این سطوح شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط برقرار کنید.

ساب زنی سطوح سرامیکی

یکی دیگر از سطوح مختلف و کفسابی آنها سطوح سرامیکی است که چون سرامیک از خاک رس ، ماسه ، آلومینیوم ، کاربید و غیره تولید می شود و سطوح آن صیقلی است باید از روش کف شویی یا فرچه شویی استفاده کرد که باعث تمیزی و درخشش سرامیک ها شود و از شکستگی و خط و خش جلوگیری می کند.

ساب زنی سطوح لاشه سنگ

سطوح لاشه سنگ هم از سطوح مختلف و کفسابی آنها جلوه بسیار زیبایی به ساختمان می دهد و به علت استحکام و مقاومت این سنگ ها در پارکینگ ، حیاط و بخش های داخلی ساختمان استفاده می شود که لاشه سنگ های بزرگ و درشت با دستگاه های تک فاز و سه فاز ساب زده می شوند و قیمت این نوع کفسابی بیشتر است که به همین منظور شما می توانید برای اطلاع از قیمت این خدمات شما  می توانید با کارشناسان شرکت پاک سابی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید .

ساب زنی سطوح آجری

سطوح آجری از خاک رس تهیه می شود که اکثرا برای نمای ساختمان از این آجرها استفاده می کنند که برای پاکسازی سطوح آجری دو روش وجود دارد : روش جت واتر و روش سند پلاست که در روش جت واتر آب با فشار گرد و غبار و لکه ها را پاک می کند و این دستگاه تک فاز است . همچنین دستگاه سندبلاست سه فاز است و قدرت بیشتری برای پاک کردن سطوح را دارد.

لایه برداری سطوح گرانیتی

سطوح گرانیتی به علت مقاومت بالا برای آشپزخانه ، راه پله ، راهرو ، ساختمان اداری ، مدارس بسیار کاربردی است چون رفت و آمد در آن بسیار زیاد است و چون گرانیت دارای ذرات الماس است برای کف سابی باید از لقمه های الماس استفاده کرد تا سطوح کاملا درخشان و تمیز شود که البته این نوع کفسابی نیاز به داشتن مهارت بسیار بالا در این زمینه را دارد . به همین منظور برای اطلاع از خدمات و قیمت کف سابی شما می توانید به سایت شرکت پاک سابی مراجعه و قیمت ها را مشاهده نمایید.

رزین سابی

یکی دیگر از سطوح مختلف و کف سابی آنها رزین سابی است که این ماده جزو حلال ها می باشد و با آب ترکیب می شود و برای از بین بردن ترک ، خط و خش ، پرکردن درزها و شکاف ها بسیار مناسب است و باعث براق شدن و درخشان شدن سطوح می شود . این ماده به رنگ شفاف است و باعث محافظت و مراقبت از سطوح می شود .

سخن پایانی

سطوح مختلف و کف سابی آنها را بیان کردیم که امروزه شرکت های مختلفی در زمینه خدمات کف سابی فعالیت می کنند که شرکت پاک سابی دارای بهترین نیروهای آموزش دیده کاری و ماهر می باشد که با دستگاه های پیشرفته و روش های جدید می توانند با بالاترین کیفیت کار را به مشتری ارائه بدهند که به همین منظور شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط و از نحوه سفارش و انواع خدمات شما اطلاع حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا