عوامل موثر بر قیمت کفسابی

عوامل موثر بر قیمت کفسابی

قیمت کفسابی به عوامل مختلفی بستگی دارد و این قیمت ها باید قبل از اجرای کار از طرف شرکت خدمات کفسابی به مشتریان ارائه شود تا مشتری حق انتخاب داشته باشد  که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی عوامل موثر بر قیمت کفسابی می پردازیم.

تاثیر متراژ بر قیمت کف سابی

یکی از عوامل موثر بر قیمت کفسابی متراژ کف ساختمان است که هر چه متراژ کف بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر می شود . البته اگر محل کف سابی به شکل مستطیل باشد کار سریعتر انجام می شود ولی اگر شکل آن چند ضلعی باشد کار مشکل تر و هزینه آن بالاتر می رود که یک کف ساب ماهر با توجه به متراژ و شکل کف و نرخ اتحادیه قیمت را برای شما مشخص می کند.

جنس سنگ فرش

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کف سابی جنس سنگ فرش است مثلا اگر جنس گرانیت باشد به زمان کار بیشتری نیاز دارد و مواد بیشتری مصرف می کند و قیمت کف سابی آن بالاتر می رود و یا سنگ مرمر مشگی باید بسیار براق و بدون خط و خش باشد و ساب زدن آن با دقت انجام می شود و قیمت آن هم بیشتر می شود ولی ساب زدن موزاییک قیمت پایین تری دارد . پس قیمت نهایی کف سابی به جنس سنگ و کف پوش هم بستگی دارد که به همین منظور برای تعیین قیمت کف سابی شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید.

قیمت کفسابی و نوع دستگاه

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کفسابی استفاده از نوع دستگاه است که برای تعیین قیمت کفسابی بسیار مهم است و نوع دستگاه می تواند تک فاز یا سه فاز و غیره باشد که کف ساب باید در محل حضور پیدا کند و بر اساس کار کف سابی دستگاه را مشخص کند و قیمت نهایی را به اطلاع مشتری برساند که این کار هم توسط شرکت پاک سابی انجام می شود و متخصصین خود را به محل فرستاده و بر اساس میزان کار قیمت نهایی را به مشتری ارائه می دهند.

قیمت کفسابی بر اساس نوع پستی و بلندی و کثیفی کف

از عوامل موثر بر قیمت کفسابی میزان پستی و بلندی و آلودگی های کف می باشد که کف ساب بعد از مشاهده لکه ها و کدر بودن و پستی بلندی میزان قیمت و حجم کار را بررسی و تعیین می کند که شما می توانید به سایت شرکت پاک سابی مراجعه و نحوه قیمت هر نوع کف سابی را مشاهده کنید و یا درخواست مشاوره حضوری دهید که کارشناسان شرکت پاک سابی در اسرع وقت در محل حضور پیدا می کنند و قیمت نهایی کف سابی را به شما اعلام می کنند.

نوع کفسابی و هزینه آن

نوع کفسابی و میزان کیفیت کار هم بسیار مهم است که مثلا کفسابی ایتالیایی که بهترین نوع کفسابی است قیمتش از دیگر کف سابی بیشتر است چون در آن لایه برداری هم انجام می شود و سطوح بسیار صاف و صیقلی می شود .  پس در نوع کف سابی میزان براقیت ، خط و خش ، تعداد ساب هم بسیار مهم است.

قیمت ساب زدن راه پله های ساختمان

اگر تعداد پله های یک ساختمان بیشتر از ۳۰ عدد باشد قیمت آن تکی حساب می شود ولی اگر کمتر از ۳۰ عدد باشد قیمت به صورت کلی ارائه می شود که به همین منظور شما می توانید برای کفسابی راه پله ساختمان خود با کارشناسان شرکت پاک سابی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید.

بهترین خدمات کفسابی در تهران

کیفیت کار ، نظریات مشتریان قبلی ، افراد متخصص در زمینه کف سابی و داشتن دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته برای یک شرکت کف سابی بسیار مهم است که شرکت پاک سابی در زمینه کفسابی با بالاترین کیفیت کار و بهترین دستگاه های به روز و مدرن در این زمینه فعالیت می کند و شما می توانید به سایت شرکت پاک سابی مراجعه و نحوه قیمت کف سابی را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

عوامل موثر بر قیمت کف سابی را بررسی کردیم که یک کف ساب با حضور در محل می تواند قیمت نهایی را به مشتری اطلاع دهد که به همین منظور شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط و از نحوه سفارش و قیمت کف سابی اطلاع حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا