کف سابی لاشه سنگ

کف سابی لاشه سنگ

لاشه سنگ سنگ های بسیار ریز است که دارای ناهمواری و ناصافی زیاد است و بسیار سخت و محکم می باشد که برای براق شدن و صیقل دادن این سنگ ها باید از کف سابی استفاده کرد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی کف سابی لاشه سنگ می پردازیم.

کف سابی سنگ ریزه های لاشه

کف سابی لاشه سنگ موجب صیقلی شدن و براق شدن لاشه سنگ می شود و امروزه از این سنگ ها در سنگ کاری کف حیاط ، باغ ، پارکینگ ، ویلا ، دیوار ، سالن های ورزشی بسیار استفاده می شود و فرایند لاشه سابی سنگ هم باعث زیبایی محیط و صیقلی شدن و براق شدن سنگ ها می شود و حتی  با کف سابی از سنگ ها مراقبت می شود  و از اینکه سطوح یکدست و براق می شوند لذت می برید.

دو عامل اساسی برای ساب زنی لاشه سنگ

در کف سابی لاشه سنگ دو عامل مهم وجود دارد که یکی سنگ ساب است که تبحر خاص به کار خود داشته باشد که مسئله بسیار مهمی است  و دیگری نوع سنگ است که چون این سنگ ها به صورت نامنظم هستند دقت و تمیز کردن این سطوح بسیار مهم می باشد که بعد از مرحله سنگ فرش انجام می شود و با شستشوی این سنگ ها سیمان و گچ از روی سنگ فرش پاک می شود . البته اگر کثیفی سطوح بسیار عمیق باشد مانند پارکینگ یا کف حیاط که روغن یا بنزین ریخته شده باشد باید یک لایه برداری با دستگاه اکسپندر انجام شود که باعث صاف شدن و تمیزی سنگ می شود که شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط و نحوه کف سابی برای لاشه سنگ ها را مشاهده نمایید.

زمان لازم برای انجام کف سابی لاشه سنگ

کف سابی لاشه سنگ زمان بیشتری احتیاج دارد چون صاف کردن و براق کردن سنگ لاشه بسیار سخت تر از سنگ معمولی است و وقتی که این سنگ ها صیقلی و براق می شوند  قیمت آنها چند برابر می شود که به همین منظور شما می توانید با کارشناسان شرکت پاک سابی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید.

قیمت کف سابی لاشه سنگ

قیمت و هزینه کف سابی لاشه سنگ نسبت به کف سابی موزاییک ، گرانیت ، کفپوش های دیگر گران تر است چون کار بسیار سختی است و نیاز به افراد متخصص و مدت زمان و انرژی بیشتری دارد که امروزه از این روش برای پاک سازی سطوح بسیار استفاده می شود . البته قیمت بستگی به متراژ ، نوع دستگاه تک فاز یا سه فاز ، پستی و بلندی سنگ یا همان ناخنک ، تعداد و نوع لقمه سنگ و غیره بستگی دارد که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت پاک سابی مراجعه و نحوه خدمات و هزینه ها را مشاهده نمایید.

ساب زنی سنگ لاشه توسط تیم پاک سابی

انجام کف سابی لاشه سنگ توسط یک تیم متخصص برای زیباترشدن محیط و مراقبت از سطوح باید انجام شود که تیم شرکت پاک سابی دارای امکانات و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته برای ساب زنی می باشد مانند دستگاه اکسپندر که این دستگاه مناسب این نوع لاشه سنگ می باشد و قدرت صاف کردن سطوح را دارد که بعد از استفاده از اکسپندر با لایه برداری و بتونه کاری سطوح را به وسیله ابزارها و دستگاه های دیگر صیقلی می کنند . البته باید خاطر نشان کرد که برای کف سابی لاشه سنگ باید از لقمه های الماس استفاده کرد تا از سختی سنگ کاسته شود و بعد از لقمه های الماسی از لقمه های نرم تر استفاده می شود تا از خط و خش سنگ جلوگیری شود که تمام این کارها و خدمات را شرکت پاک سابی در اسرع وقت برای شما انجام می دهند. چون شرکت پاک سابی فعالیت بسیار درخشان در زمینه کف سابی ، سنگ سابی ، نماشویی و غیره دارد . این شرکت در اسرع وقت کارشناسان خود را به محل اعزام کرده و خدمات خود را به بهترین نحو انجام می دهد چون رضایت مشتریان برای شرکت پاک سابی در اولویت قرار دارد.

سخن پایانی

کف سابی لاشه سنگ باعث بالا رفتن قیمت سنگ ها ، مراقبت از سنگ ها ، براق شدن و صیقلی شدن  سنگ و حتی زیبایی محیط ساختمان شما می شود که به همین منظور شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط و از نحوه سفارش و خدمات این شرکت اطلاع حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا