پولیش سنگ چیست

پولیش سنگ چیست؟

پولیش سنگ برای براق کردن سطوح سنگی استفاده می شود که یک ماده شیمیایی است که برای جلای سنگ کاربرد و به همین منظور ما در این مقاله به بررسی پولیش سنگ چیست می پردازیم؟

مزایای پولیش سنگ کف

در مورد پولیش سنگ چیست و مزایای آن می توان گفت که باعث براق شدن و درخشان شدن سنگ می شود و سنگ ها جلوه بیشتری پیدا می کنند و کف ساختمان زیباتر می شود . پولیش سنگ یک ماده شیمیایی است که هم به صورت مایع و هم به صورت جامد ( واکس ) تولید می شود که هر دو دارای بهترین کیفیت هستند . از دیگر مزایای این ماده پر کردن درزگیری مابین سنگ ها و عایق کردن سنگ می باشد و سنگ در برابر نفوذ آب مقاوم و باعث افزایش طول عمر سنگ می شود . از ویژگی های مهم پولیش سنگ این است که از لغزیدن سنگ جلوگیری می کند و در برابر اشعه مقاوم و باعث انعکاس نور در سنگ و درخشش آن می شود .

مراحل پولیش سنگ

مرحله اول

در مورد پولیش سنگ چیست ابتدا باید گفت که پولیش هر سنگی با دیگری متفاوت است و نوع پولیش بستگی به نوع سنگ دارد . در مرحله اول کف ساختمان باید از هر گونه گرد و غبار تمیز و پاک باشد و هیچ لکه ای روی سطح نباشد و بعضی از لکه های سخت پاک نمی شوند و از طریق کف سابی این لکه ها از بین می روند و بعد از تمیز کردن سطح را خشک کنید.

مرحله دوم

در این مرحله اگر از پولیش مایع استفاده می کنید باید آن را داخل مخزن دستگاه پاشینگ بریزید و تمام کف سطح را از این مایع پوشش دهید و تمام سطوح با این پولیش مایع به راحتی تمیز می شوند ولی اگر از واکس سنگ استفاده می کنید ابتدا قسمت به قسمت واکس را روی سطوح بریزید و باید سطوح را به قسمت های کوچک تقسیم کنید و بعد پولیش بزنید که در این روش با واکس دقیق تر و با کیفیت تر کار انجام می شود و تمامی درزها و منافذ گرفته می شود و کف خیلی سریع خشک و کاملا پولیش می شود که به همین منظور شما می توانید برای پولیش زدن کف سطوح ساختمان خود با شرکت پاک سابی ارتباط و از نحوه خدمات این شرکت اطلاع حاصل کنید.

مرحله سوم

در این قسمت تمامی سطوحی که پولیش شده باید خشک شود تا درخشان و براق بودن خود را نشان دهد ولی اگر پولیش خشک نشود کیفیت کار پایین می آید و خاصیت عایق بودن پولیش از بین می رود و رنگ آن مات می شود.

مرحله چهارم

در این قسمت با استفاده از دستگاه کفسابی تمام مواد پولیش را از روی سنگ تمیز کنید و با استفاده از فرچه های مخصوص و لقمه های نرم که در دستگاه کف سابی قرار دارد پولیش اضافه از روی سنگ را برداشته  و سطح یکدست و براق می شود . در این زمان نباید از آب استفاده کرد ولی بعد از ۲ یا ۳ روز می توانید سطح را با آب بشویید که برای پولیش سنگ ساختمان خود شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان شرکت پاک سابی ارتباط و برای مشاوره و مشاهده سطوح و نوع سنگ  در اسرع وقت در مکان شما حضور پیدا می کنند.

قیمت پولیش سنگ

پولیش سنگ چیست و قیمت آن بستگی به نوع سنگ ، متراژ ساختمان ، نوع پولیش  ، ابعاد ، نوع دستگاه دارد که دستگاه های بسیاری برای پولیش کردن وجود دارد که از دستگاه مناسب نوع سنگ باید استفاده کرد تا کیفیت کار بالا برود و حتما برای پولیش کردن کف سطوح سنگی باید از متخصص در این زمینه کمک و راهنمایی بگیرید  که به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت پاک سابی مراجعه و نحوه خدمات کف سابی با پولیش سنگ را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

با موضوع پولیش سنگ چیست آشنا شدید و مهمترین نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که پولیش باعث مقاومت سنگ و افزایش طول عمر سنگ می شود و سنگ از فرسودگی دور و جان تازه ای می گیرد و باعث درخشندگی و جلای سنگ می شود که به همین منظور شما می توانید با شرکت پاک سابی ارتباط و از نحوه خدمات و کیفیت کار اطلاع حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا