کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ موجب زیباترشدن سنگ های پارکینگ می شود. کفسابی می تواند بسیاری از ناهنجاری های موجود بر روی سنگ ها را از بین ببرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کفسابی بتن با کارشناسان ما در ارتباط باشید

چرا پارکینگ های ساختمان ها به کفسابی نیاز دارند ؟

قطعاً سنگ ها و سرامیک های موجود در کف پارکینگ به دلیل عبور و مرور ماشین ها و کثیفی های ناشی از آنها ، کثیف می شوند. در مواقعی کثیفی ایجاد شده به گونه ای نیست که با طی کشیدن و روش های نظافت معمولی ، از بین برود. در نتیجه نیاز به استفاده از روش های تخصصی تر برای تمیز کردن آنها است.

این مشکل در پارکینگ هایی که حجم بالایی از خودروها در آن وجود دارند ، بیشتر است. دود ماشین ها ، روغن ریزی ، بنزین ریزی و … از عواملی هستند که سنگ ها و سرامیک ها را کثیف می کنند. به تدریج این آلودگی های موجود بر روی سنگ ها و سرامیک ، به بافت آنها آسیب زده و ظاهر بسیار بدی ایجاد می کند.

ارائه خدمات کفسابی پارکینگ

کف سابی پارکینگ سبب نابودی پستی ها و بلندی ها می شود. پس از عملیات کفسابی ، سنگ ها و سرامیک هم تراز می گردند. تمامی شکاف ها و درزهای موجود روی سنگ ها و سرامیک ها پر می شوند.

شیوه ارائه خدمات بسیار مهم است. اگر کفسابی به خوبی صورت بگیرد ، ظاهر سنگ ها به گونه ای می شود که انگار به تازگی خریداری و نصب شده اند. برای کفسابی باید از برترین دستگاه ها استفاده شود تا کیفیت کار مطلوب باشد. کفسابی با استفاده از دستگاه های پیشرفته توسط افراد متخصص و ماهر ، منجر به زیبا شدن کف پارکینگ می شود.

دستگاه های مورد استفاده برای کفسابی کف

دستگاه های مورد استفاده برای کفسابی شامل دستگاه های سه فاز و دو فاز می باشند. با توجه به نوع ساختمان ، دستگاه مناسب را انتخاب می کنند. در صورتی که ساختمان برق سه فاز دارد ، دستگاه سه فاز را برای کفسابی پارکینگ مورد استفاده قرار می دهند.

دستگاه سه فاز نسبت به دستگاه تک فاز از عملکرد بهتری برخوردار است. سرعت عمل در کفسابی با استفاده از دستگاه های سه فاز ، افزایش پیدا می کند.

انواع روش های کف سابی پارکینگ

کفسابی  کف به روش های مختلفی انجام می شود. تمیز کردن ، ساییدن کف ، کفسابی کاملاً متداول و … از روش های کفسابی است. هر یک از این روش ها ، ویژگی های خاصی دارند. کارشناس پارکینگ را بررسی نموده و بهترین و مناسب ترین شیوه کفسابی پارکینگ را انتخاب می کند.

کفسابی کاملاً متداول

کفسابی متداول ، روشی است که جهت نابودی آلودگی ها و ضایعات کف به کار می رود. گاهی برخی از ساختمان ها مدتی بدون رفت و آمد و سکنه هستند. در نتیجه کف ساختمان ، براقیت و جلای خود را در اثر تمیز نکردن های دوره ای از دست داده است. برای تمیز کردن کف ساختمان در چنین حالتی ، باید شخص کفساب اقدامات ویژه ای را انجام دهد تا کف ساختمان مانند روز نخست خود شود.

ساییدن کف

در این روش از کفسابی ، باید لایه سطحی کفپوش برداشته شود. انجام این کار بسیار دشوار است و کمی زمان بر است. در صورتی که بر روی سرامیک یک ماده شیمیایی با خاصیت اسیدی ریخته شده باشد ، هیچ شوینده ای قادر به تمیز کردن آن نمی باشد. در این حالت باید ساب زنی کرده تا یک لایه از روی کفپوش ساییده شود.

ساییدن کف بر اساس جنس کفپوش ، متفاوت انجام شده و در تایم مختلفی صورت می گیرد. هر چه زمان ساییدن کف بیشتر باشد ، هزینه آن بیشتر می شود.

تمیز کردن ،  از روش های کفسابی پارکینگ

در صورتی که نتوان آلودگی های موجود روی کفپوش را با شوینده های معمولی تمیز نمود ، باید از روش کفسابی استفاده نمود. در این روش از دستگاه های خاصی استفاده می شود. کار کفسابی با توجه به نوع و جنس سنگ انجام می شود. در پایان این عملیات ، سنگ ها کاملاً تمیز و براق می شوند.

مزایای کف سابی پارکینگ چیست ؟

امروزه توجه بسیار زیادی به زیبایی نمای داخلی و خارجی ساختمان ها می شود. برای افراد با سلیقه و خوش ذوق ، زیبایی قسمت های مختلف ساختمان مانند پارکینگ مهم است. کفسابی سبب درخشندگی و براقیت ، هم سطح شدن کف ، تمیزی سطوح ، افزایش مقاومت و پایداری کف و … می گردد.

کفسابی پارکینگ تمامی برجستگی ها و فرورفتگی ها را نابود می کند. فواصلی که میان سنگ ها موجود است ، پر می شود. در صورتی که دست خود را بر روی سطح سنگ کشیده ، سطح کاملاً صاف و یک دستی را احساس می کنید. کفسابی موجب می شود که طول عمر سنگ افزایش پیدا کند.

تعویض سنگ یا کفسابی سنگ ؟

اگر به دلیل کهنگی و فرسودگی سنگ های خود قصد تعویض آنها را دارید ، دست نگه دارید. آیا روش کفسابی را امتحان کرده اید ؟ آیا می دانید که با کفسابی سنگ ها دیگر نیازی به تعویض آنها ندارید ؟ آیا می دانید که هزینه های تعویض سنگ در سال های اخیر چقدر افزایش پیدا کرده است ؟

ما برای شما راه حل مقرون به صرفه تری داریم. کفسابی ، کیفیت و زیبایی سنگ را مانند روز اول می کند. اکثر ایرادات موجود در سنگ ها از بین می روند. هزینه کفسابی در مقایسه با هزینه تعویض سنگ ها بسیار پایین تر است.

قیمت کفسابی پارکینگ

کفسابی مزایای بسیار زیادی دارد. مزایای زیاد کفسابی سبب شده است که در مکان های مختلفی از خدمات کفسابی استفاده کنند. نرخ خدمات کفسابی با توجه به نوع خدمات ، متفاوت است. شرکت های مختلف نرخ های متفاوتی را برای خدمات یکسان ارائه می دهند. نکته ای که در رابطه با نرخ خدمات کف سابی باید درنظر گرفت ، این است که کیفیت خدمات و قیمت آنها با یکدیگر متناسب باشند.

برخی از شرکت ها ممکن است قیمت پایینی را ارائه دهند ولی کیفیت کار آنها پایین باشد. یا اینکه برخی از شرکت ها قیمت های بالایی را ارائه دهند ، در حالیکه کیفیت کار آنها بسیار پایین است. بنابراین به این مسئله توجه داشته باشید و شرکتی را برای دریافت خدمات کفسابی انتخاب نمایید که بهترین کیفیت کار را با مناسب ترین قیمت ارائه دهد.

 
 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا